POŽIČOVŇA

POŽIČOVŇA


Požičovňa je otvorená denne od 15.04. - 15.10. v čase od 9.00h -  18.00h.

V našej požičovni ponúkame kvalitné vybavenie značky Robfin, Gumotex, Hiko sport, Watter element.

Na splav Dunajca používame rôzne člny, kanoe a rafty podlľa počtu osôb. Potrpíme si na ich bezchybný stav a po pár sezónach ich obmieňame.

V cene je zapožičanie prilby, vesty, pádla, sud na batožinu, nepremokavé obaly a iné potrebné veci, vývoz lode.

PALAVA

23,- € / KANOE


Inovovaný model nafukovacej kanoe PALAVA zaujme svojím športovejším vzhľadom a lepšími jazdnými vlastnosťami, ktoré získala zostrením prednej a zadnej časti a predĺžením trupu. Tieto zmeny umožňujú umiestnenie väčšieho množstva batožiny alebo väčšiu variabilitu inštalácie sedačiek. Svojou šírkou a vodorovným uchytením poskytujú komfortné sedenie, ale súčasne stehenné popruhy umožňujú bezpečné kľačanie pri plavbe v perejách. Kanoe je vhodná ako na rekreačné zjazdy riek do obťažnosti WW3, tak na pohodlnú jazdu po kľudnej hladine priehrad a jazier.


 • 2 osoby

SEAWAVE

30,- € / KAJAK


Nafukovací kajak SEAWAVE je vďaka svojmu úzkemu a dlhému tvaru ľahko ovládateľný a vhodný pre rýchlu jazdu. Posunutím sedačiek ho možno upraviť z trojmiestnej až na verziu jednomiestnu. Použitím kokpitu získate navyše výborný čln pre seakayaking. Výstuhy kokpitu dodávajú lodi tuhosť. Spevnený kýl znižuje vplyv vetru a napomáha priamej jazde. Pre tento kajak nájdete najväčšie uplatnenie v turistike a morskom pádlování.


 • 2 - 3 osoby

COLORADO 360

40,- € / RAFT


Raft Colorado 360 je asymetrický nafukovací čln s otvorenou zadnou časťou pre odtok vody určený pre športovú jazdu na divokej vode, rafting, splav riek (do WW4) alebo i rodinnú dovolenku. Otvorená zadná časť zaisťuje odtok vody v člne v prípade zaliatia v perejách. Čln má sedem nafukovacích komôr, dno je vybavené pretlakovým ventilom a tromi pármi úchytov pre chodidlá.


 • 4 + 1 osoba

COLORADO 450

50,- € / RAFT


COLORADO 450 je univerzálny čln pre prázdninové putovanie po rieke s rodinou alebo pre plavbu na divokej vode do stredného stupňa obťažnosti. Šesťmiestny čln je dizajnovaný pre športový spôsob plavby. Otvorená zadná časť zaisťuje odtok vody pri plavbe v perejách. Legendárne COLORADO slúžilo ako plavidlo na mnohých expedíciách do odľahlých kútov sveta a dodnes je najpopulárnejším závodným člnom.


 • 6 + 1 osoba

HOBIT 400

50,- € / RAFT


Raft Hobit 400 je symetrický segmentový raft so samovylievacou funkciou. Navrhnutý a vyrobený ako rýchly, ľahký a priestranný raft, určený na rekreačné plavby. Ideálny pre začiatočníkov aj skúsené posádky.


 • 6 + 1 osoba

YOUKON XXL

30,- € / KANOE


Rozšírená verzia kanoe Yukon, určená vodákom poctivých postáv, čo sa inam nezmestia. Pri zachovaní podobných tvarov a vlastností je Yukon XXL širšie o 20 cm, oveľa nosnejšie a stabilnejšie, ale rovnako pozdĺžne aj priečne tuhé. V strednej časti je možné umiestniť detskú sedačku, kde sa zmestia dvaja malí vodáci vedľa seba.


 • 2 + 2 osoby

SWING II.

30,- € / KAJAK


Nafukovací kajak SWING 2 je uzavretý kajak vhodný k rekreačným výjazdom a aktívnemu tráveniu voľného času na prúdiacich riekach (až do stupňa WW2), jazerách a morských zátokách. Kajak má systém výstuh, ktorý mu dodáva požadovanú tuhosť pre ľahkú ovládateľnosť a výbornú stabilitu. Uzavretý kokpit chráni kajakára i jeho batožinu pred prenikaním vody do kajaku.


 • 2 osoby

BOBOR

30,- € / KAJAK


Neuveriteľne stabilná loď so samovylievacou funkciou. Kajak je určený pre pohodové letné plavby, ale i na divokú vodu. Stabilitu jazdca zaisťujú opierky nôh, chrbta a pásy cez kolená. Výbava kajaku je účelná a prakticky nezničiteľná.


 • 2 osoby

HOBIT 450

60,- € / RAFT


Raft Hobit 450 je symetrický segmentový raft so samovylievacou funkciou. Navrhnutý a vyrobený ako rýchly, ľahký a priestranný raft, určený na rekreačné plavby. Ideálny pre začiatočníkov aj skúsené posádky.


 • 8 + 1 osoba

DETSKÝ BICYKEL

5,- € / NÁVRAT PO SPLAVE

Odporúčaná trasa: Pieninská cesta

Dĺžka túry: 10,5 km (Chata Pieniny, Lesnica - Červený Kláštor)
Prevýšenie: 42 m
Náročnosť: ľahká trasa vhodná pre rodiny s deťmi


 • 1 osoba

HORSKÝ BICYKEL

5,- € / NÁVRAT PO SPLAVE

Odporúčaná trasa: Pieninská cesta

Dĺžka túry: 10,5 km (Chata Pieniny, Lesnica - Červený Kláštor)
Prevýšenie: 42 m
Náročnosť: ľahká trasa vhodná pre rodiny s deťmi


 • 1 osoba

ZAŽITE ADRENALÍNOVÝ ZÁŽITOK

Call Now Button
Translate »