POŽIČOVŇA + CENNÍKAKO NASPÄŤ?


Rieka Dunajec sa vyznačuje obtiažnosťou WW I-II. Je vhodná aj pre začiatočníkov v sprievode kvalifikovaných inštruktorov. V každom rafte (lodi) je s Vami inštruktor z dlhoročnými skúsenosťami. Skúsenejším vodákom pripravíme člny zo sekcie POŽIČOVŇA, ktoré si môžu kormidlovať sami.


V cene je zapožičanie prilby, vesty, pádla, nepremokavé obaly, sud na batožinu, inštruktor, vývoz lode na štart a späť.Pre klientov v priestoroch požičovne poskytujeme bezplatné parkovanie, wifi, toaletu, šatňu, úschovňu batožín, vodácke a cykloturistické informácie. Nezabudnite pádlovať, pretože raft svojím pádlovaním poháňate ako motor. Bez motora to moc nejde a sám inštruktor to asi nezvládne! Česť výnimkám!


Raftingový program na Dunajci máte možnosť spojiť s množstvom ďalších aktivít v blízkom okolí a mať možnosť spoznať väčšiu časť Pieninského národného parku.Na splav je vhodné priniesť si oblečenie podľa počasia. Ak je teplo, niečo krátke + ľahkú obuv, ak je chladnejšie, teplejšie oblečenie + pevnú obuv, prípadne niečo na prezlečenie.


Veci na prezlečenie Vám do cieľa prevezieme, prípadne zapožičiame nepremokavé obaly.


ZAŽITE ADRENALÍNOVÝ ZÁŽITOK

Translate »
WhatsApp chat
volať...